עבודות פיתוח

א.ש סתיו פיתוח בע"מ

אנחנו ב א.ש סתיו פיתוח בע"מ מאמינים כי יש חשיבות עליונה לאיכות הצוות העובד ולכן בשירותינו הצוות ותיק ועתיר ניסיון של עבודות פיתוח ביחד דבר המביא לאורגניות בצוות ולשפה משותפת המניבה עבודות פיתוח ברמה המקצועית הגבוהה ביותר .

לאחר בחינת השטח יחד עם הלקוח במקום בו נדרשות עבודות הפיתוח והבנת צרכיו  מתבצע תכנון אופטימאלי של העבודה בין אם מדובר בהיכן ימוקמו מדרכות מהיכן להוביל את הניקוז והביוב, מסלעות, ריצוף באבן טבעית חיפוי הקירות גדרות גבול, שבילים ועד עיצוב החצר כולה, בצורה אסתטית פרקטית ואף ייחודית.

יתרה מכך  אנו מאפשרים שיתוף פעולה עם אדריכלי נוף.

עבודות פיתוח בשטח פרטי וציבורי

במידה ואתם עומדים לפני בניה חדשה באזור בנה ביתך, אתם מתכננים לשפץ את ביתכם או לשנות את מראה הגינה, זה הזמן לברר אודות עבודות פיתוח. את העבודות של פיתוח השטח אתם בוודאי תצטרכו לבצע כחלק בלתי נפרד מההכנה של השטח וגם אם קיבלתם שטח שכבר יושר לפני כן כנראה שתזדקקו לאנשי מקצוע שיכינו אותו עבורכם לפי דרישות הבניה והגינה שלכם. גם פעולות של שיפוץ ויצירת שטחים ציבוריים תדרוש ביצוע של עבודת פיתוח בשטח כאשר קודם כל מתבצע תכנון עירוני ולאחר מכן הכנסת הציוד הנדרש לעבודה.

עבודות פיתוח בשטחים ציבוריים

חלק משמעותי מהעבודות אשר מתבצעות בשטחים ציבוריים כוללות עבודה של פיתוח השטח. העבודה יכולה לכלול סלילת כבישים, הנחת מדרכות, סידור מגרשי חניה, יצירת שבילים או גנים ציבוריים ועוד. את העבודות השונות ניתן לבצע לצורך יצירת תשתית כמו למשל במקרים של הנחת כבישים, קווי ביוב וצנרות והן יכולות להתבצע לצורך פיתוח תשתיות שישרתו את הציבור כמו במקרים של יצירת גינות ציבוריות ושינוי צמחייה. ההבדל המשמעותי ביותר בין השטחים הציבוריים לפרטיים יהיה לרוב גודל השטח המטופל ומכאן הכלים שניתן להכניס אליו אבל מעבר לכך בשני המקרים יש צורך באנשי מקצוע ובכלים הטובים ביותר לביצוע המשימה וכן בשני המקרים יש לבצע את העבודה על פי תוכניות שבוצעו על ידי אנשי מקצוע בתחום (כלומר תפקידם של המבצעים הוא להוציא את התוכנית לפועל כפי שהיא בשרטוטים ולא לפי רצונם החופשי.

הציוד הנדרש ואנשי המקצוע

בתחום עבודות עפר ופיתוח יש לבחור את הציוד המתאים לעבודה ואת אנשי המקצוע הטובים ביותר. הציוד הנדרש צריך להתאים גם לעבודה עצמה וגם לשטח אליו יש להכניס את הכלים כאשר חשוב להעביר את התוכניות למבצע העבודה לפני שמכניסים את הכלים השונים ובוחרים את כוח האדם אשר יבצע במקום עבודות פיתוח. את הכלים בוחרים על פי פרמטרים של:

  • סוג העבודה- כל עבודה דורשת כלים שונים ואין דמיון בין עבודת חפירה לעבודת הנחת חומרים ולכן חשוב להגדיר היטב את סוג העבודה לפני שבוחרים את בעלי המקצוע לעבודה.
  • מגבלות השטח- מגבלות השטח בביצוע עבודות פיתוח יכולות להיות מגבלה של מקום כניסה לשטח, הפרשי גבהים ועוד.

כמובן שבפיתוח הסביבתי נכללים גם פינוי כל פסולת עבודות הפיתוח לאתר ההטמנה המורשה באזור, מילוי האדמה אם נדרש יישור האדמה פריסת כל התשתיות הנדרשות חשמל, מים , ריצוף, חיפוי  אספלט עם מיני מחפרון ובובקט.
הכל לפי תוכנית מאושרת ומסוכמת מראש.

חייגו עכשיו: 053-7737473

eXTReMe Tracker