עבודות פיתוח

א.ש סתיו פיתוח בע"מ

במידה ואתם עומדים לפני ביצוע עבודות פיתוח בשטח הפרטי שלכם או בשטח ציבורי עליו אתם אחראיים זה הזמן להתחיל לברר אודות קבלן פיתוח ולבחור את הקבלן אשר הכי מתאים לכם ולעבודה הנדרשת. לא כל קבלן אשר עוסק בעבודות פיתוח מתאים לעבודה שלכם כיוון שכל עבודה דורשת כלים ספציפיים ולוחות זמנים אשר חשוב לעמוד בהם ולכן חשוב לא רק לבחור את הקבלן המתאים אלא קודם כל לבצע תכנון מקדים אשר לפיו יוכל הקבלן לתת לכם את כל הנתונים הנדרשים לכם. קבלן הפיתוח תפקידו לבצע את העבודות אותן תכננתם ובמידה והוצאתם תוכניות מסודרות הכוללות שרטוטים הוא יפעל בדיוק על פיהם (אלא אם תתגלה כמובן בעיה ספציפית בשטח בעת העבודה כמו סלע שלא ניתן לעבור אותו).

קבלן פיתוח לביצוע העבודה הטובה ביותר

כל אחד רוצה קבלן פיתוח שמבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר. על מנת לוודא כי הקבלן יבצע את העבודה כראוי ניתן לשאול אותו:

  • כיצד תתבצע העבודה- כלומר חשוב לדעת אלו כלים יביא קבלן הפיתוח ואיך אלו יכנסו לשטח (האם יש צורך לבצע הכנה לכניסה של כלים או לא ועוד).
  • מהם לוחות הזמנים לביצוע העבודה- כמה זמן ייקח לבצע את העבודה ומהו קצב ההתקדמות הצפוי. נתונים אלו חשובים במיוחד כאשר ישנם עוד גורמים אשר אמורים להיכנס לשטח.
  • מיהו איש הקשר לעבודה- קבלן פיתוח חייב להעמיד עבורכם איש קשר וחשוב שתדעו מראש מיהו על מנת שתוכלו ליצור קשר בכל רגע שתזדקקו לו.

קבלן פיתוח יפעל על פי התוכניות שלכם

ישנם אנשים אשר חושבים כי תפקידו של קבלן הפיתוח הוא להגיע לשטח ופשוט לבצע עבודות שיצאו "כמו שצריך" אך לא כך הדבר. תפקידו של הקבלן הוא לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר בהתאם לתוכניות ולשרטוטים שתגישו לו ולכן לא ניתן לסמוך על כך שהקבלן ידע מה לעשות ללא תכנון שלכם. הקבלן בא לאפשר לכם להגשים את החלום לנראות של השטח והוא יעשה זאת באמצעות הכלים הטובים ביותר לעבודה ותוך פגיעה מינימלית בסביבה. על מנת לדעת כיצד יפעל הקבלן מומלץ לבצע שיחה מקדימה אשר בה גם יוגדרו לוחות הזמנים ותתואר לכם דרך העבודה.

eXTReMe Tracker